Aanmelding 2023-2024

Ben je enthousiast over het Ichthus en weet je dat dit jouw school gaat worden? Dan nodigen we je van harte uit om je te komen aanmelden bij ons! De aanmelddata voor dit jaar zijn:

  • Woensdag 8 maart 14.00 – 17.00
  • Donderdag 9 maart 16.00 – 18.00
  • Maandag 13 maart 19.00 – 21.00

Via onderstaande link kun je je inschrijven voor een tijdslot voor één van deze data. Op de door jou gekozen dag en tijdsstip kom je met minstens één van je ouders/verzorgers naar het Ichthus voor een persoonlijke aanmelding.

Bij het compleet maken van de aanmelding neem je de volgende spullen mee naar school:

  • Het aanmeldformulier van de basisschool. Dit formulier is volledig ingevuld en ondertekend door de basisschool. (Leerlingen uit de gemeente Haarlem kunnen zich ook met het Haarlemse formulier aanmelden.)
  • Identiteitskaart of paspoort van de leerling ter identificatie
  • Eventueel: Dyslexie verklaring, etc.

Voor vragen kunt u altijd contact met ons opnemen via aanmeldingen@ichthuslyceum.nl.