Voor de zomervakantie informeerden wij jullie al over ons raceseizoen met de solar boot, en op 18 september werd de laatste race van dit seizoen gevaren. Op 17 en 18 september werd er in Grou (Friesland) gevaren en dat deden we met prachtig weer! Met het kleine team werd er gesproken over tactiek en werden er mooie races gevaren. Een lange race, de time trial, maar ook twee keer een sprint waarbij er een binnen- en buitencircuit was waarbij een rondje gevaren moest worden. Eénmaal starten in de binnenbaan en éénmaal in de buitenbaan, en dan zorgen dat je eerder over de finish komt dan je tegenstander. Aan het eind van de dag was de prijsuitreiking voor de race in Grou, maar ook het algemeen klassement van dit seizoen. Helaas zijn we zonder prijzen naar huis gegaan, maar in het algemeen klassement toch een 5e plek behaald! Dat vinden wij toch een mooie prestatie, er was namelijk nog maar een klein deel van het team dat mee wilde doen én er is niet veel voorafgaand aan de weekenden gevaren om

te optimaliseren, dus wij zijn trots op het team dat ze dit bereikt hebben van de 18 teams die dit seizoen mee hebben gedaan. Volgend seizoen staat de Elfstedentocht op de planning, super leuk! Nieuwe boot, nieuw team, nieuwe race. Wij gaan ons buigen over hoe we dit vorm gaan geven in dit nieuwe rooster, maar mocht je als leerling mee willen doen? Laat het dan weten aan je docent O&O of je mentor!